В НУЦЗУ відбулася Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Державне управління у сфері цивільного захисту: освіта, наука, практика»

16 березня в Національному університеті цивільного захисту України відбулася щорічна Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Державне управління у сфері цивільного захисту: освіта, наука, практика»

Співорганізаторами конференції є Міністерство освіти і науки України, Державна служба України з надзвичайних ситуацій, Національний університет цивільного захисту України, Чорноморський державний університет імені Петра Могили, Національна академія національної гвардії України, Таврійський національний університет  імені В. І. Вернадського, Дніпровська академія неперервної освіти, Балтійська Міжнародна Академія (м. Рига, Латвія), Поморська Академія (м. Слупськ, Польща), Університет міжнародних відносин та суспільних комунікацій (м. Хелм, Польща), Гданський університет (м. Гданськ, Польща), Університет імені Миколо Ромеріо (м. Вільнюс, Литва), Громадська організація «Центр розвитку інноваційних технологій управління».

У заході взяли участь майже 160 учасників з різних регіонів нашої держави та зарубіжжя. Свої привітання до учасників конференції висловили ректор Дніпровської академії неперервної освіти, доктор наук державного управління, професор, заслужений працівник освіти України В.В. Сиченко,  проректор з науково-педагогічної роботи та інноваційного розвитку Державного університету «Житомирська політехніка», доктор економічних наук, доктор наук державного управління, професор Д.О. Грицишен, проректор з наукової роботи Поморської Академії (м. Слупськ, Польща) доктор габіліт., професор Анджей Урбанек, перший заступник начальника Національної Академії Національної гвардії України,  к.в.н., с.н.с. В.В. Зєманов, завідувач кафедри соціології і публічного управління Національно-технічного університету «ХПІ» В.М. Мороз,  директор навчально-наукового інституту управління, економіки та природокористування Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського доктор наук державного управління, професор В. Г. Горник, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені  С. З. Гжицького, доктор наук державного управління, професор І.О. Парубчак, професор Гданського університету (м. Гданськ, Польща), доктор наук державного управління, професор О.В. Радченко.

Конференція відбулася на платформі навчально-науково-виробничого центру: режим доступу http://nnvc.nuczu.edu.ua/uk/zbirky-naukovykh-prats/konferentsii/10-kafedra-publichnoho-administruvannia-u-sferi-tsyvilnoho-zakhystu/256-konfe, де пройшло обговорення проблем галузі за напрямами конференції, а саме: державна політика і управління в галузі освіти: зміст та сучасні виклики; державна політика і управління в галузі національної безпеки: зміст та механізми реалізації; державна політика і управління в галузі попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій; державна політика і управління окремих галузей економіки та соціально-трудових відносин; інформаційна безпека держави: ризики та загрози.

Навчально-науково-виробничий центр