В НУЦЗУ відбулося засідання групи сприяння академічній доброчесності університету

01 грудня в Національному університеті цивільного захисту України в онлайн режимі відбулося перше засідання представників групи сприяння академічній доброчесності університету.

До складу групи увійшли гаранти освітньо-професійних та освітньо-наукових програм, що реалізуються у закладі вищої освіти, та здобувачі вищої освіти від факультетів. Очолив групу - доцент кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Богдан Цимбал.

На засіданні було розглянуто «Положення про групу сприяння академічній доброчесності в Національному університеті цивільного захисту України», відповідно до якого метою даного академічного зібрання є сприяння дотриманню моральних норм, правил етичної поведінки та принципів академічної доброчесності у навчальній і науковій діяльності. Також обговорено і затверджено план роботи групи сприяння академічній доброчесності університету на 2022/2023 навчальний рік.

Узагальнюючи обговорене, проректор з навчальної та методичної роботи університету Юрій Ключка вкотре наголосив, що етичні принципи та визначені законодавством правила щодо запобігання і неприпустимості академічного плагіату, самоплагіату, фабрикації, фальсифікації, списування, обману, хабарництва, необ'єктивного оцінювання мають бути керівними і надалі залишатись непорушними для учасників освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової (творчої) діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та/або наукових (творчих) досягнень.