В університеті рятувальники з різних областей удосконалювали свої вміння та навички

В університеті рятувальники з різних областей України удосконалювали свої вміння та навички.
Заняття, що проводили досвідчені інструктори, поєднували теоретичну і практичну частини та відбувалися на різних тренувальних локаціях з метою вдосконалення пожежно-тактичних знань і вмінь.

Загалом рятувальники закріплювали навички у навчально-тренувальному комплексі газодимозахисної служби, спеціальному психологічному тренажері, теплокамері, багатофункціональному тренажері контейнерного типу та вогневому модулі.

Такі заняття сприяють підвищенню фізичної витривалості, виробленню психологічної стійкості та навиків оперативної роботи у різних надзвичайних ситуаціях.