Ветеранові органів внутрішніх справ та НУЦЗУ, ректорові ХІПБ, АПБ України, АЦЗ України (1998-2005 рр.) Росохі Володимиру Омеляновичу - 70

Ювілей – це завжди привід згадати основні віхи життєвого шляху, важливі події  та сказати слова безмежної вдячності Ювілярові. Серед найважливіших, які стали важливими у житті Володимира Омеляновича, сьогодні доречно згадати 1 жовтня 1969 року - саме тоді розпочалася його служба курсантом Харківського пожежно-технічного училища, яка стала доленосною на усе життя; 18 років служби у Харківському гарнізоні пожежної охорони; службу у закладі вищої освіти з 1990 по 2005 рік.

Колектив університету пам’ятає, коли у 1998 році Володимир Омелянович став ректором Харківського інституту пожежної безпеки МВС України, зробив усе можливе для подальшої його розбудови та  реорганізації в Академію пожежної безпеки України, згодом - Академію цивільного захисту України. Не легким був службовий шлях Володимира Росохи, натомість він є першим ректором закладу освіти,  кому було присвоєно  звання генерала.

Колектив та ветерани університету висловлюють шановному Ювілярові глибоку вдячність за вагомий внесок, що був зроблений для закладу вищої освіти та у справу підготовки фахівців для органів Державної пожежної охорони. А досягнуто все це було завдяки багаторічній напруженій праці та високій відповідальності за доручену справу.

Непомітно сплинув час - і сьогодні шанований ветеран Національного університету цивільного захисту України Володимир Омелянович переймається нагальними потребами закладу вищої освіти а його досягнення стали невід’ємною частиною історії університету.

Колектив Національного університету цивільного захисту України бажає міцного здоров’я, здійснення усіх творчих та особистих планів, успіхів, злагоди і мирного неба!