Відбувся захист дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня кандидат наук з державного управління

03 травня 2024 року на базі навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України відбувся захист дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня кандидат наук з державного управління за спеціальністю «Механізми державного управління» у спеціалізованій вченій раді Д 64.707.03.

Представив своє дисертаційне дослідження Денис Міхайлов з теми «Організаційно-правовий механізм розвитку місцевого самоврядування». Науковий керівник – професор кафедри менеджменту організацій та управління проектами Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні Запорізького національного університету, доктор наук з державного управління, професор Ажажа Марина.