Відновлення психоемоційного стану та зняття стресу: фахівці НУЦЗ України провели соціально-психологічний тренінг для працівників поліції

2 липня 2024 року в рамках реалізації проєкту «Пункт психологічних практик», взаємодії Національного університету цивільного захисту України з Національною поліцією України та з метою підтримки і збереження ментального здоров’я працівників сектору безпеки та оборони України фахівці навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру НУЦЗ України провели соціально-психологічний тренінг.

Захід відбувся базі центру впровадження психотренінгових технологій НУЦЗ України. Його учасниками стали працівники Харківського районного управління поліції № 1 Головного управління Національної поліції в Харківській області.

Вправи, використані під час тренінгу, були спрямовані на відновлення психоемоційного стану працівників поліції після виконання ними службових завдань. Ці вправи включали методики для зняття стресу, поліпшення емоційної стабільності та загального благополуччя, допомагаючи працівникам повернутися до нормального стану.