Відшукати, виявити та знешкодити! У Національному університеті цивільного захисту України триває підготовка курсантів-піротехніків (Оновлено відео)

Майбутні сапери щодня випробовують свої теоретичні знання на практиці. Вихованці закладу вищої освіти відпрацьовують виявлення та знешкодження снарядів різноманітних груп та модифікацій. Готують курсантів за освітньо-професійною програмою «Інженерне забезпечення саперних, піротехнічних та вибухових робіт. Вишкілом майбутніх саперів займаються досвідчені науково-педагогічні працівники, дехто з них брав безпосередню участь у розмінуванні деокупованих територій і навіть отримав серйозні поранення та на власному досвіді переконався, яким підступним може бути ворог. Наразі викладачі знайомлять майбутніх саперів із сучасними воєнними «хитрощами».

З початку війни на кафедрі піротехнічної та спеціальної підготовки підвищили свій фах і пройшли навчання вже майже 230 працівників підрозділів ДСНС та курсантів.