Вихованці НУЦЗУ відвідали Харківський Центр ґендерної культури

26 лютого курсанти та студенти стали учасниками брейн-рингу «Правда про 8 Березня», який відбувся у Центрі ґендерної культури за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

У заході взяли участь п’ять команд-представниць Харківського національного медичного університету, Харківської гуманітарно-педагогічної академії, Харківського національного університету внутрішніх справ, Військового інституту танковий військ ХПІ «НТУ», а також команда Національного університету цивільного захисту України. Протягом двох годин команди демонстрували домашні завдання з теми «Вітання із 8 Березня», де оцінювалась тематика ґендерної рівності. Також учасники взяли участь у цікавих конкурсах-вікторинах «Марафон у 110 років» та грі «Крізь скляну стелю». Наприкінці організатори заходу подякували командам та вручили заохочувальні призи і сертифікати учасників.

Клуб та прес-служба НУЦЗУ