Випускниця НУЦЗУ в рамках спільних інтерактивних заходів з безпеки життя для полтавчан та людей, які тимчасово проживають в обласному центрі,провела профорієнтаційну роботу

27 квітня та 3 травня співробітники Полтавського районного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області спільно з працівниками управління патрульної поліції в Полтавській області провели в Полтавському державному аграрному університеті  зустріч із полтавчанами, а також із дітками та дорослими, які тимчасово проживають в обласному центрі. Активною учасницею заходу від Полтавського районного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області стала провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Кристина Крісько,  випускниця Національного університету цивільного захисту України 2020 року.

Під час інтерактивних занять було проведено інтерактивну гру з мінної небезпеки, обговорено алгоритм дій у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів, наголошено на обов’язковому дотриманні порядку дій після сигналу «Увага всім!», а також доведено до відома присутніх  інформацію про правила безпеки під час перебування на вулиці й у приміщеннях та заборону перебування в лісових масивах.

Крім того, лейтенант Крісько наголосила на затребуваності професії рятувальника, особливо у надскладний для нашої держави час, розповіла про героїчні дії сьогоднішніх піротехніків та вогнеборців.  Також ознайомила із умовами вступу та навчання у Національному університеті цивільного захисту України, який не так давно закінчила і до якого мріє вступати навчатись до магістратури.

За рік до вступу в НУЦЗУ за відважні дії під час рятування людей на воді Кристина була заохочена Грамотою Головного управління ДСНС України у Харківській області. Так, сталося, що дівчина, відпочиваючи на морі в Одесі з батьками, врятувала життя матері та її чотирирічній дитині під час водної прогулянки на надувному плавальному засобі  у відкритому морі. Це і визначило подальшу долю та покликання спочатку курсантки Національного університету цивільного захисту України, а вже сьогодні - провідного інспектора відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Полтавського районного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області Кристини Крісько.