Вітання ректора Національного університету цивільного захисту України Володимира Садкового із Днем науки

Шановні колеги!

Сьогодні в Україні відзначається День науки. Це свято, коли вшановуються наукові традиції, досягнення вчених, якими ми по праву пишаємося і на які покладаємо великі сподівання. Це свято людей творчої праці, діяльність яких є символом духовної свободи та розвитку особистості. Ми пишаємося українськими вченими та робимо все, щоб підтримувати зв'язок поколінь і берегти наукові традиції.

Сьогодні наука – запорука майбутнього України, суспільства, нації та держави. Вона є найбільш масштабною та стрижневою сферою українського суспільства, найголовнішою умовою утвердження України на світовому ринку високих технологій.

Незважаючи на труднощі у цей надскладний час, завдяки наполегливій праці наших вчених, наука має сучасні наукові школи та відомі технологічні розробки.

Високий рівень науково-технічного потенціалу, створення нових прогресивних технологій та новаторських ідей є основними факторами розвитку всіх сфер діяльності Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Сьогодні життя ставить перед вченими складні завдання, вирішення яких великою мірою визначає місце Україні у світовій спільноті.

Науковці Національного університеті цивільного захисту України щодня кропіткою працею і дослідженнями вносять величезний вклад у розвиток світової і вітчизняної науки. Адже заклад вищої освіти Державної служби України з надзвичайних ситуацій є амбасадором у сфері цивільного захисту.

Шановні науковці! Щиро вітаю Вас із професійним святом! Ваша праця – надзвичайно важлива! Нехай всі учасники  науково-дослідної діяльності будуть задоволеними результатами власних наукових досліджень та вагомих звершень на науковій ниві!