Визначити найкращих у спритності та витривалості: спортсмени НУЦЗ України взяли участь у змаганнях з пожежно-прикладного спорту серед закладів освіти ДСНС

06 лютого на базі спортивного комплексу Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбулись змагання з пожежно-прикладного спорту серед закладів освіти цивільного захисту.

В боротьбі взяли участь чотири збірні команди  - спортсмени Національного університету цивільного захисту України, Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Крім того, поза заліком виступили ще 3 збірні команди найсильніших спортсменів України з пожежно-прикладного спорту. НУЦЗ України на змаганнях представляли одразу дві команди.

За результатами командного заліку переможницею стала команда ЧІПБ. Команда НУЦЗУ-1  посіла другу сходинку п’єдесталу, бронза дісталася команді НУЦЗУ-2.

Серед спортсменів НУЦЗ України кращий результат показала Олеся Приймак. Спортсменка університету здобула золото у двоборстві та срібло у подоланні 100-метрової смуги з перешкодами та підійманні штурмовою драбиною на 2-й поверх навчальної башти. Денис Соловйов здобув бронзову нагороду у двоборстві.