Волонтерська діяльність курсантів НУЦЗУ набирає обертів

Наразі курсанти Національного університету цивільного захисту України є активними учасниками волонтерського руху в умовах карантину. Сьогодні, 15 квітня 81вихованець закладу вищої освіти надав необхідну допомогу майже 377 громадянам - людям похилого віку, інвалідам, малозабезпеченим родинам тощо.

Так, пенсіонерам, що мешкають у селищах Містки, Мілове, Заайдарівка, Булавинівка Луганської області, курсанти факультетів пожежної безпеки та цивільного захисту допомогли по домашньому господарству, придбали необхідні ліки та продукти харчування.

Цього ж дня курсанти усіх факультетів та слухачі магістратури у Центрах надання соціальних послуг Основ'янського, Індустріального і Шевченківського районів Харкова, у містах Покров, Дніпропетровської області, Новоград-Волинський Житомирської області допомагали роздавати пакети соціальної допомоги.

Також волонтерська допомога надавалась вихованцями НУЦЗУ у Запорізькій, Дніпропетровській та Вінницькій областях.

З метою запобігання поширенню вірусних інфекцій серед населення, дотримання карантинних заходів рятувальники 31-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області разом із курсантами-волонтерами Національного університету цивільного захисту України та працівниками територіального центру міста Новомосковськ відвідали осіб, які опинилися у зоні найвищого ризику інфікування.

А курсантка факультету пожежної безпеки Мироненко Анастасія провела волонтерський рейд по Сурсько-Литовській громаді, Дніпровського району, Дніпропетровської області. Вона відвідала самотніх літніх людей, дізналася про їхнє самопочуття і чи потрібна їм допомога, адже саме вони наразі перебувають у зоні ризику, через ослаблене здоров'я. Більшості потрібно було сходити до магазину, допомогти по господарству або просто поспілкуватися. Сьогодні кожен з нас може допомогти літнім людям у цей важкий для країни час. Залишайтеся вдома - ми вам допоможемо!