Як допомогти тим, хто сам допомагає іншим: в НУЦЗ України розпочали проведення інтервізійних та відновлювальних зустрічей для психологів ДСНС

Під час стажування в ГУ ДСНС України в Харківській області начальник соціально-психологічного факультету НУЦЗ України Олексій Косолапов організував проведення інтервізійних та відновлювальних зустрічей для психологів. Фасилітатором заходів також виступила начальниця навчально-наукової лабораторії екстремальної психології науково-дослідного центру університету Яніна Овсяннікова.

Так, 20 червня відбулася перша зустріч із практичними психологами ГУ ДСНС України у Харківській області. Психологи ДСНС Харківщини вже 3 рік поспіль надають допомогу, ризикуючи власним життям, не тільки особовому складу, але й постраждалому населенню під час постійних обстрілів міста й області. Такий темп і специфіка роботи потребує титанічних внутрішніх ресурсів та сил і призводить до професійного вигоряння.

Саме з метою психічного відновлення психологів, обговорення складних випадків в практиці такі зустрічі фахівцями університету будуть проводитися систематично.