З нагоди Всесвітнього дня ментального здоров’я психологи НУЦЗУ провели ряд тренінгів

Заходи відбулися в рамках реалізації програми МВС України «Пункт психологічних практик» та комунікаційної кампанії «Будь другом. Собі теж».

У Головному центрі підготовки особового складу Держприкордонслужби України представники університету разом з колегами – прикордонниками та психологами з ГУ ДСНС у Черкаській області  провели комплекс заходів з метою підвищення обізнаності особового складу про здоровий та безпечний спосіб життя, формування позитивного ставлення до піклування про власне психічне здоров'я.

Також з курсантами-першокурсниками було проведено ряд тренінгових вправ, спрямованих на згуртування колективу та налагодження емоційного контакту між собою.