Захист кваліфікаційних робіт здобувачами вищої освіти соціально-психологічного факультету

На кафедрі психології діяльності в особливих умовах відбулися публічні захисти (демонстрація) кваліфікаційних робіт здобувачами вищої освіти заочної форми навчання, які навчаються за освітньо-професійними програмами «Екстремальна та кризова психологія» і «Робота з персоналом» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Під час проведених захистів здобувачі вищої освіти продемонстрували належний рівень програмних результатів навчання та достатньо високий рівень знань, умінь та навичок, які будуть використовуватись ними у подальшій професійній діяльності.

Розкриття актуальних психологічних проблем, висновки й обґрунтовані рекомендації, що запропоновані в межах кваліфікаційних робіт здобувачів були високо оцінені членами екзаменаційних комісій.

Як результат, Голова та члени комісії за результатами атестації щиро привітали випускників та побажали їм успіхів у подальшій діяльності!

Національний університет цивільного захисту України.