Захист кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти заочної форми навчання на факультеті пожежної безпеки

23 травня здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти заочної форми навчання захищали свої роботи. Екзаменаційна комісія у складі голови – начальника відділу запобігання НС по Шевченківському району Харківської територіальної громади Харківського районного управління ГУ ДСНС України у Харківській області Юрія Тесленко; членів: проректора з наукової роботи – начальника науково-дослідного центру, д.т.н., професора Володимир Андронова; заступника начальника центру - начальника відділу організації науково-дослідної та патентної діяльності науково-дослідного центру, д.т.н., професора Євгенія Рибки; гаранта ОПП «Пожежна безпека», начальника кафедри пожежної профілактики в населених пунктах, д.т.н., професора Юрія Отроша; гаранта ОПП «Управління пожежною безпекою», заступника начальника кафедри автоматичних систем безпеки та інформаційних технологій, к.т.н, доцента Валерія Христича; доцента кафедри пожежної тактики та аварійно рятувальних робіт, к.т.н, доцента Дмитра Дубініна та комісія у складі голови – начальника відділу пожежної безпеки Управління державного нагляду та контролю ГУ ДСНС України у Харківській області Андрія Данілова; членів: начальника кафедри пожежної й техногенної безпеки об’єктів та технологій, к.т.н., доцента Володимира Олійника; доцента кафедри пожежної й техногенної безпеки об’єктів та технологій, к.т.н, доцента Олександра Григоренка; заступника начальника кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт, к.т.н., доцента Ігоря Грицини; доцента кафедри автоматичних систем безпеки та інформаційних технологій, к.т.н, доцента Олександра Дерев'янка; начальника докторантури, ад’юнктури, к.т.н, с.н.с. Андрія Михайлюка закінчили роботу.

На атестації також були присутні: проректор Національного університету з навчальної та методичної роботи, д.т.н., с.н.с. Юрій Ключка, начальник факультету пожежної безпеки, д.держ.упр., професор Андрій Ромін, начальник магістратури факультету цивільного захисту, к.т.н. Світлана Бордюженко.

Під час захисту кваліфікаційних робіт здобувачі вищої освіти мали змогу продемонструвати набуті під час навчання теоретичні знання, практичні навички й уміння, які необхідні фахівцю у сфері забезпечення пожежної та техногенної безпеки.

Національний університет цивільного захисту України.