Збільшення практичної складової та заступання на оперативне чергування: т.в.о. ректора НУЦЗ України Ігор Романюк зустрівся з курсантами 3-х курсів

02 травня відбулася зустріч т.в.о. ректора Національного університету цивільного захисту України Ігоря Романюка зі здобувачами вищої освіти 3-х курсів факультетів. Під час зустрічі обговорили питання щодо збільшення практичної складової в освітньому процесі та термінів навчальної практики на базі Головних управлінь ДСНС в областях, заступання на оперативне чергування до навчальної пожежно-рятувальної частини і виїздів на виклики у складі Черкаського гарнізону, а також життєзабезпечення здобувачів вищої освіти, організації їхнього дозвілля та спортивних заходів. Очільник університету Ігор Романюк вислухав побажання курсантів та відповів на хвилюючі питання.