Здобувач вищої освіти НУЦЗ України – призер ІІ туру Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів закладів вищої освіти у галузі «Менеджмент»

На базі Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського відбулася підсумкова конференція ІІ туру  Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів закладів вищої освіти. Серед лауреатів призових місць були представники Національного університету цивільного захисту України.  Так, диплом ІІІ ступеня у галузі «Менеджмент» спеціалізації «Управління інноваційною діяльністю» або «Менеджмент інноваційної діяльності» освітнього ступеня «магістр» отримав здобувач вищої освіти за другим (магістерським) рівнем вищої освіти факультету оперативно-рятувальних сил університету Новіков Олексій  за представлену дипломну роботу з теми «Управління підприємствами в кризових умовах».

Науковий керівник - доцент кафедри наглядово-профілактичної діяльності факультету цивільного захисту Юлія Безугла.