Здобувачі вищої освіти НУЦЗ України отримали сертифікати про проходження експрес-курсу жестової мови

Науково-педагогічні працівники Національного університету цивільного захисту України та здобувачі вищої освіти отримали сертифікати про проходження експрес-курсу «Навчання жестової мови рятувальників для спілкування з громадянами з порушеннями слуху надзвичайних ситуацій». Курс в університеті запровадили вперше, організував його Джейсон Халл - старший пожежний офіцер, викладач Коледжу пожежної охорони Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії у співпраці з факультетом оперативно-рятувальних сил. 10-годинну навчальну програму з вивчення української жестової мови викладали фахівці Українського товариства глухих. Нові знання дадуть змогу майбутнім рятувальникам у кризовій ситуації зрозуміти та надати допомогу особі, яка має порушення слуху і може спілкуватися виключно жестовою мовою. Після завершення навчальної програми учасники склали підсумковий залік та отриманли сертифікати.