Здобувачки вищої освіти навчально-науково-виробничого центру НУЦЗУ, які навчаються за спеціальністю «Туризм», стали переможницями міжнародної освітньо-практичної олімпіади

02 грудня у режимі онлайн на базі кафедри туризму та економіки підприємства Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» відбувся останній етап Міжнародної освітньо-практичної Олімпіади з туризму. В інтелектуальному форумі взяли участь здобувачки вищої освіти навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України, які навчаються за спеціальністю «Туризм», – Завада Євгенія і Загинайко Вікторія.

Олімпіада пройшла в три етапи, а саме: написання есе, підготовка й представлення відео-презентації, виконання тестових завдань. За підсумками Олімпіади, Вікторія Загинайко посіла І місце (науковий керівник – завідувач кафедри менеджменту Неллі Леоненко), Євгенія Завада заохочена за найкращу відеопрезентацію з теми «Харків: від війни до війни» (науковий керівник – доцент кафедри менеджменту Олена Поступна).

Вітаємо наших здобувачів з високими досягненнями та бажаємо подальших   успіхів в освітньо-науково-практичній діяльності!

Навчально-науково-виробничий центр