19 грудня на День Святого Миколая представники Національного університету цивільного захисту України привітали своїх підопічних – вихованців Харківської спеціальної школи № 5, де навчаються діти з порушенням слуху. Щороку курсанти і науково-педагогічні працівники університету приїжджали до малечі, аби привітати зі святом, а цьогоріч рятувальники запросили їх разом із батьками до Смайл парку у ТРЦ Нікольський, аби подарувати солодощі, анімаційну програму та нагадати про правила безпечної поведінки під час новорічних свят.
Двадцятий рік поспіль триває тісна співпраця між Національним університетом цивільного захисту України та незвичайною школою. І вже як у великій дружній родини проводяться не тільки навчальні заходи: Дні цивільного захисту, «надзвичайні» уроки та навчально-тренінгові заняття, а й зустрічається будь-яке свято. Так, цього дня фахівці університету нагадали дітлахам та їхнім батькам про правила безпеки у побуті, використання піротехнічних засобів, гірлянд, свічок тощо та застосування вогнегасників, а також провели інтерактив щодо безпечної поведінки біля новорічної ялинки та під час зимових прогулянок, наголосили, що у періоди відключення світла слід звертатись до Пунктів Незламності.
Приємним моментом стало те, що всі вихованці школи правильно відповіли на питання про талісмана Служби України з надзвичайних ситуацій. Іграшкового Пса Патрона, крім солодощів, кожний знайшов у своєму привітальному подарунку від рятувальників.
Цього дня не залишились без подарунків і рятувальники – вони отримали новорічні поробки, зроблені власноруч дітлахами. Також з дітками працювали й аніматори. Беззаперечно, така зустріч надовго запам’ятається малечі.
У цей надскладний час, у період війни, мабуть, ніякі слова вдячності не замінять щирої, непідробної радості, яку випромінювали дитячі очі.