Сектор міжнародних зв’язків та підготовки іноземних громадян

• Сектор міжнародних зв’язків та підготовки іноземних громадян є структурним підрозділом Національного університету цивільного захисту України (далі – університет).
  • У своїй діяльності сектор міжнародних зв’язків та підготовки іноземних громадян керується Конституцією та чинними законами України, підзаконними нормативно - правовими актами, у тому числі Статутом університету, іншими нормативно-правовими актами.

Основні завдання

• Організації міжнародного співробітництва, встановлення зовнішніх зв'язків із зарубіжними навчальними закладами, науковими установами, фондами, міжнародними організаціями, іншими юридичними та фізичними особами відповідно до законодавства в межах договорів та угод, підписаних університетом.
  • Робота щодо залучення іноземних громадян до навчання в університеті.
  • Здійснення реєстрації та забезпечення паспортно-візового режиму іноземних громадян, здобувачів вищої освіти.
  • Ведення обліку іноземців та відповіді на звернення, скарги, запити й пропозиції іноземних громадян та юридичних осіб, що надходять безпосередньо до сектору, що стосуються його компетенції.
  • Здійснення освітньої діяльності з підготовки та перепідготовки фахівців освітніх ступенів: бакалавр, спеціаліст та магістр за акредитованими спеціальностями за денною та заочною формами навчання у обсягах, що встановлюються університетом.
  • Забезпечення умов для оволодіння системою знань про людину, природу та суспільство, формування соціально зрілої, творчої особистості, виховання морально, психологічно сталого та фізично здорового покоління громадян, формування громадської позиції, патріотизму, власної гідності, готовності до трудової діяльності, відповідальності за свою долю, долю суспільства, держави та людства, забезпечення високих етичних норм, атмосфери доброзичливості та взаємної поваги у стосунках між співробітниками, викладачами, студентами та слухачами.
  • Забезпечення виконання іноземними громадянами – здобувачами вищої освіти навчального плану, здійснення контролю за успішністю та дисципліною.
  • Вивчення попиту на окремі спеціальності на ринку праці та сприяння працевлаштуванню випускників.
  • Реалізація програм підвищення кваліфікації та стажування з питань пожежної безпеки, а також вирішення згідно з чинним законодавством цих питань на договірних умовах у обсягах, що встановлюються університетом.
  • Пошук та втілення в життя ефективних форм інтеграції навчання і науково-дослідної роботи з діяльністю органів управління ДСНС та підрозділів. Взаємодія з органами державної влади і місцевого самоврядування, громадськими організаціями та господарськими структурами.
  • Співробітництво із вітчизняними та, за погодженням з ректором Університету, закордонними навчальними закладами, їх структурними підрозділами, вченими, спеціалістами, міжнародними організаціями з метою підготовки кадрів, проведення спільних наукових досліджень, обміну досвідом організації навчально-виховного процесу та наукових досліджень.

Телефоны: +380577073483