Помилка

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but myfolder/6813 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Кафедра військової підготовки

ОГОЛОШУЄ НАБІР у 2023 році

До кафедри військової підготовки Національного університету цивільного захисту України за телефонами (067) 903-12-36; (095) 476-49-10; (063) 104-92-35 можуть звертатися громадяни України (хлопці та дівчата), які мають або здобувають вищу освіту (студенти всіх форм навчання, випускники вищих навчальних закладів тощо) за рівнем не нижче бакалавра і бажають пройти військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу.

Здобувачі вищої освіти  можуть подавати заяву про бажання проходити військову підготовку на ім’я декана свого факультету, разом з ксерокопіями паспорту громадянина України, картки фізичної особи – платника податків (ідентифікаційний код), а також приписного свідоцтва (крім дівчат).
Особи, що мають вищу освіту за рівнем не нижче бакалавра подають відповідну заяву на ім’я завідувача кафедри військової підготовки Національного університету цивільного захисту України разом з вищезазначеними ксерокопіями.

Конкурсний відбір на військову підготовку буде проводитися за окремим графіком. Кандидатам на навчання необхідно пройти військово-лікарську комісію та надати довідку про результати, для цього заздалегідь отримати на кафедрі військової підготовки направлення на її проходження. За результатами конкурсного відбору буде розпочато укладання контрактів про військову підготовку.

У 2023 році на військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу планується зарахувати юнаків та дівчат, які мають або здобувають вищу освіту за рівнем не нижче бакалавра, за 3 військово-обліковими спеціальностями ( «Організація пожежної безпеки»,  «Організація морально-психологічного забезпечення» та  «Експлуатація та ремонт озброєння радіаційного, хімічного, біологічного захисту»).

Адреса розташування відбіркової комісії:
61023, м. Харків, вул. Чернишевська, 94
Телефон:
(095) 476-49-10
Електронна адреса:
Поштова адреса для листів:
61023, м. Харків, вул. Чернишевська, 94, Кафедра військової підготовки Національного університету цивільного захисту України

{gallery layout="flow" preview_width=300 preview_height=300 preview_crop=1}myfolder/6813{/gallery}