Події в сфері міжнародного співробітництва НУЦЗУ

Протягом 2022/2023 років представники Національного університету цивільного захисту України прийняли участь у наступних міжнародних заходах:

• РХБЯ-тренінг з аварійного відбору зразків у рамках двостороннього проєкту "Посилення спроможностей цивільного захисту в Україні IV", 11–15 грудня 2023 року,м. Бад-Нойєнар-Арвайлер, Федеративна Республіка Німеччина. Видання, в рамках співпраці з Римським  університетом Тор Вергата (Італія) та університетом Республіки Сан-Марино, спільної монографії «Mastering civil defence in times of conflict»
  • онлайн-нарада з представниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій та представниками Міністерства енергетики США/Національної адміністрації з ядерної безпеки щодо питань обговорення освітньо-професійних програм підготовки здобувачів вищої та післядипломної освіти, 13 грудня 2023 року
  • Онлайн-зустріч з представниками Федерації обміну Франція-Україна та Асоціації Пуату-Шарант-Україна з питань партнерства між університетом та Федерацією, 12 грудня 2023 року
  • Підписання Листа про наміри між Національним університетом цивільного захисту України і «Joint Chemical, Biological, Radiological and Nuclear Defence Centre of Excellence» (м. Вишків, Чеська Республіка) стосовно спільної діяльності в галузі освіти і практичної підготовки фахівців цивільного захисту, 8 листопада 2023 року, м. Харків,Україна – м. Вишків, Чеська Республіка
  • Навчальний курс по питанням взаємодії з Механізмом цивільного захисту Європейського Союзу, 06–10 листопада 2023 року, м. Бонн, Федеративна Республіка Німеччина
  • Тренінг в рамках навчально-практичного проекту «Опрацювання психологічних травм у військовополонених ветеранів бойових дій в Україні», 06–12 листопада 2023 року, м. Прага, Чеська Республіка
  • Чемпіонат Європи з сумо серед юніорів, 10–12 листопада 2023 року, м. Ренан, Швейцарська Конфедерація
  • Навчальний курс «Навчи Тренера по виявленню радіаційних матеріалів та знешкодженню вибухових речовин», 13–14 листопада 2023 року,  м. Тренчин, Словацька Республіка
  • Міжнародна конференція з питань захисту критичної інфраструктури в Центральній Європі «ICCECIP 2023», 13–14 листопада 2023 року, м. Будапешт, Угорщина
  • Міжнародний вебінар на тему: «Наукова та біологічна природа травми. Нейрофізіологічний, нейробіологічний та нейроендокринологічний підходи до діагностики та лікування ПТСР», лектор Менді Боствік (Mandy Bostwick), професійний член Міжнародного товариства з вивчення травми та дисоціації (ISST-D) та Консорціуму з дослідження травматичного стресу (TSRC) Інституту Кінсі при Університеті Індіани, США. 25 жовтня 2023 року.
  • Міжнародний форум «Терапія горя. Війна та психологічне відновлення України», 19-20 жовтня 2023 року, м. Івано-Франківськ, Університет Короля Данила
  • Міжнародні змагання з пожежно-прикладного спорту PICAC CUP, 01–03 вересня 2023 року, м. Чаковець, Республіка Хорватія.
  • Спеціалізованих навчання у рамках реалізації проєкту «Підтримка ДСНС України у випадку РХБЯ загроз», 17–23 вересня 2023 року, м. Варшава, Республіка Польща.
  • Міжнародний клубний турнір з пожежно-прикладного спорту «Кубок Одесос», 25–29 вересня 2023 року, м. Варна, Республіка Болгарія.
  • Міжнародної конференції «SICC Series CBRN Conference 2023», Італійська Республіка, м. Рим, 25–29 вересня 2023 року.
  • Онлайн-семінар Харків-Токіо, з питань реагування на надзвичайні ситуації, 06 вересня 2023 року (м. Харків, Україна; м. Токіо, Японія; префектура Міягі, Японія)
  • Онлайн-тренінг щодо практичного впровадження Механізму цивільного захисту ЄС, за участю експертів Міжнародного центру хімічного захисту та безпеки Республіки Польща (ICCSS) та представників добровільних пожежних команд Республіки Польща, з 21 по 22 серпня 2023 року, на базі Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту (м. Київ, Україна)
  • 4-а Міжнародна конференція з питань збереження критичної інфраструктури Центральної Європи (ICCECIP-2022), з 17по 18 листопада 2022 р., на базі Університету Обуди (м. Будапешт, Угорщина).
  • Міжнародний курс з підвищення готовності до хімічних, біологічних, радіологічних та ядерних загроз, для інструкторів із підготовки фахівців рятувальних служб, який у рамках політики НАТО щодо підвищення стійкості країн-партнерів до ХБРЯ загроз з 24 по 28 квітня 2023 року в Об’єднаному центрі передового досвіду з ХБРЯ захисту (JCBRN Defense COE) у м. Вишків, Чеська Республіка.
  • Тренінг зі знешкодження вибухонебезпечних предметів (EOD3), з 6 лютого по 17 березня 2023 року (участь у складі делегації ДСНС України), м. Печ, Республіка Косово.
  • Міжнародна конференція та виставка «CBRNE Summit Europe» (РХБЗ Саміт Європа), з 21-23 березня 2023 року, м. Лісабон, Португалія
  • Чемпіонат Європи з сумо серед молоді до 21 та 23 років (участь у складі національної збірної команди України), м. Кельце, Республіка Польща, 21–23 квітня 2023 року.
  • Міжнародна конференція «Інформаційні технології: наука, техніка, технологія, освіта, здоровʼя: тези доповідей XXXI міжнародної науково-практичної конференції MicrоCAD-2023, 17 травня 2023 року.
  • Міжнародна конференція International Commander and Commandant Conference – 2023, 23-25 травня 2023 року, м. Роттердам, Нідерланди.
  • Міжнародна конференція «NCT-2023» 24-26 травня 2023 року, м. Роттердам, Нідерланди.
  • Міжнародна міждисциплінарна науково-практична інтернет конференція «Сучасні комунікаційні стратегії в освіті та науці: міжнародний досвід» (Грузія, м. Тбілісі; Україна, м. Київ,  31 травня - 1 червня, 2023 року).
  • Міжнародна конференція «4-Th International Scientific Conference Chemical Technology And Engineering - 2023» 26-29 червня 2023 року (проводилася на базі Національного університету «Львівська політехніка»).
  • Міжнародна конференція «High Intensity CBRN Conference - 2023», м. Варшава, Республіка Польща.