Міжнародна науково-практична конференція «Problems of Emergency Situations»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Національний університет цивільного захисту України запрошує Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Problems of Emergency Situations», яка відбудеться 19 травня 2023 року на базі Національного університету цивільного захисту України.
Мета конференції: обговорення питань, пов'язаних з проблемами та перспективами впровадження новітніх розробок і технологій, спрямованих на попередження виникнення, своєчасне реагування та мінімізацію наслідків надзвичайних ситуацій.
До участі у конференції запрошуються наукові, науково-педагогічні та практичні працівники України та зарубіжжя. У ході роботи конференції буде проведено пленарне засідання та організовано роботу тематичних секцій. Мова конференції – українська та англійська.
Бажаючим взяти участь до 1 березня 2023 року необхідно надіслати матеріали доповідей та інші документи оформлені відповідно вимог на електронну пошту Оргкомітету конференції: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Правила оформлення тез наведені на сайті конференціїhttp://pesconf.nuczu.edu.ua/
 
ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ПУБЛІКАЦІЇ
В рамках Міжнародної науково-практичної конференції «Problems of Emergency Situations» (PES-2023) є можливість опублікування статей в закордонному індексованому періодичному науковому виданні Scopus.
Для публікації приймаються статті англійською мовою, обсягом від 6 сторінок, оформлені відповідно до вимог. Умовою публікації є обов’язкова присутність хоча б одного з авторів статті на конференції.
Зверніть увагу на додатковий напрям у науковій програмі конференції – «Polymer chemistry», «Surface chemistry and adsorption», «Crystallography», «Materials science», «Testing of materials», «Building construction and materials».
 
З повагою,
Оргкомітет конференції