Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України щодо запровадження карантину для всіх типів закладів освіти незалежно від форм власності і сфери управління та листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-154 від 11.03.2020р. підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2019/2020 н.р. за галузями знань «Пожежна безпека» та «Цивільний захист» буде підведено за результатами першого етапу II туру Конкурсу.

Шість років поспіль Національний університет цивільного захисту України у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт виступав базовим вищим навчальним закладом у галузі «Цивільна оборона та пожежна безпека». Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1364 від 10.10.2017 у 2017/2018 – 2019/2020 навчальних роках наш Університет було призначено базовим з галузей «Пожежна безпека» та «Цивільний захист». У Національному університеті цивільного захисту України створено всі передумови для проведення на його базі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей за вищевказаними галузями.

Навчальний процес забезпечують 5 факультетів (цивільного захисту, оперативно-рятувальних сил, соціально-психологічний, пожежної безпеки, техногенно-екологічної безпеки) та 20 кафедр за денною та заочною формами навчання, у тому числі й за спеціальністю «пожежна безпека», за освітньо-кваліфікаційними рівнями: бакалавр, магістр, доктор філософії, доктор наук. У навчальному процесі університету застосовуються новітні освітянські технології з використанням сучасної комп’ютерної техніки та спеціальних навчальних комп’ютерних програм, розробкою яких займаються співробітники Науково-методичного центру навчальних закладів ДСНС України та Центру інформаційних технологій на базі університету. Для курсантів, студентів і співробітників університету надається безкоштовний цілодобовий доступ до мережі Іnternet.

У навчальному закладі постійно проводяться роботи з покращення науково-дослідної бази та фонду бібліотеки. Протягом останнього часу значно зріс науковий потенціал. В університеті працюють 249 наукових та науково-педагогічних працівників, із них: докторів наук – 43, кандидатів наук – 182. За спеціальністю «Пожежна безпека», відповідно: докторів наук – 6, кандидатів наук – 80, за спеціальністю «Цивільна безпека»: докторів наук – 2, кандидатів наук – 1.

В університеті функціонує єдина в Україні спеціалізована вчена рада із розгляду докторських та кандидатських дисертацій зі спеціальності 261 «Пожежна безпека» та 263 «Цивільна безпека». За 20 років їх роботи захищено 5 докторських та більше ніж 70 кандидатських дисертацій за спеціальностями «Пожежна безпека» та «Цивільна безпека».

 

 

Контакти
Телефони:
 (057) 707-34-90
 (095) 423-02-96
 (063) 681-93-84
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Адреса: 61023, м. Харків, вул. Чернишевська, 94