Контакти

АНДРОНОВ Володимир Анатолійович – голова галузевої конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузей «Пожежна безпека» та «Цивільна безпека (Цивільний захист)», проректор з наукової роботи – начальник науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту України, доктор технічних наук, професор;

ГОРІНОВА Вікторія Валеріївна – секретар галузевих конкурсних комісій Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Пожежна безпека» та «Цивільна безпека (Цивільний захист)», старший науковий співробітник відділу організації науково-дослідної роботи науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту України, кандидат наук з державного управління.

Контактні телефони:

(057) 707-34-90;