Т.в.о. ректора НУЦЗ України Олег Семків привітав здобувачів освіти та науково-педагогічних працівників з Днем української Державності.Через війну освітній процес організовано у структурному підрозділі вишу Черкаському інституті пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля. Найкращих вихованців НУЦЗ України заохотили грамотами. Керманич вишу наголосив: наразі Україна виборює свою незалежність,  мирне життя та щасливе майбутнє, а тому курсанти повинні сумлінно вчитися і набувати нових знань та навичок, які дуже потрібні для допомоги українцям у надзвичайних ситуаціях.

Для тих, хто продовжує працювати у Харкові, організували урочистості на фасаді НУЦЗ України. Розпочали заходи з хвилини мовчання в пам'ять про загиблих українських захисників. На жаль, 20 випускників вишу віддали своє життя, виконуючи службові обов’язки. Їх подвиг назавжди залишиться в наших серцях. Після промови т.в.о. ректора Олега Семківа пролунав Державний Гімн - і на фасаді НУЦЗ України підняли Державний Прапор. За високий професіоналізм та з нагоди Дня української Державності працівникам  вишу вручили грамоти та подяки.

Національний університет цивільного захисту України

У 500 день повномасштабного вторгнення здобувачі вищої освіти НУЦЗ України пробігли по набережній Кременчуцького водосховища в місті Черкаси з патріотичною символікою. Захід за ініціативи Міністерства внутрішніх справ України організували задля популяризації здорового способу життя, духовно-моральних цінностей та спорту. Участь у Всеукраїнській акції курсантів університету НУЦЗ України – це демонстрація масової підтримки захисників та захисниць, які на фронті виборюють майбутнє та незалежність нашої держави. Забіг проходив під хештегами #дружняпідтримка та #РазомзНУЦЗУкраїнидоПЕРЕМОГИ.
Старт забігу розпочався після спільної розминки. Майбутні рятувальники та працівники НУЦЗ України подолали дистанцію у 3 км. Перехожим, які зустрічалися на шляху учасників забігу, курсанти дарували жовто-блакитні стрічки та пропонували долучитися до акції. 

Національний університет цивільного захисту України

У травні відбувся завершальний етап конкурсу наукових робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України.

Учасники продемонстрували свої наукові напрацювання на підсумковій науково-практичній конференції в форматі онлайн.

За результатами Конкурсу, молоді науковці Національного університету цивільного захисту України посіли три призові місця. 15 червня в університеті відбулося нагородження переможців Конкурсу за відповідними номінаціями. Так, диплом І ступеня у номінації «Воєнна безпека, національна безпека, безпека державного кордону» отримав Лядер Андрій за наукову роботу з теми «Механізм формування кадрового потенціалу у сфері національної безпеки України»; диплом ІІ ступеня у номінації «Озброєння, військова, пожежна та аварійно-рятувальна техніка» - Фурманов Олександр за наукову роботу з теми «Розробка способу дистанційної доставки вогнегасних речовин у гантелеподібному контейнері-капсулі» і дипломом ІІ ступеня у номінації «Цивільна безпека» відзначено Стрельцову Дар’ю за наукову роботу з теми «Використання технологій довгострокового захоронення радіоактивних відходів в Україні».

 

 

Національний університет цивільного захисту України.

01 та 02 липня 2023 року в  Луцьку проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Честь Національного університету цивільного захисту України представляв курсант 3-го курсу  факультету оперативно-рятувальних сил  - Бондарчук Роман.  Здобувач освіти НУЦЗ України виборов золоту медаль та став переможцем спортивного змагання на дистанції 5000 м з результатом 16 хв. 35 сек.

Національний університет цивільного захисту України.

Святковий захід провели у  Всесвітній день донора на базі Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля за сприяння заступника начальника кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки факультету Оперативно-рятувальних сил Станіслава Виноградова. Подякувати курсантам НУЦЗ України за участь у донорському русі завітала очільниця станції переливання крові, що у Черкасах, Наталія Ярмоленко.

З початку повномасштабного вторгнення понад 350 курсантів НУЦЗ України долучились до здачі донорської крові. Управління охорони здоров’я Черкаської ОДА відзначила курсантів НУЦЗ  України подяками, а представники станції переливання крові - пам’ятними подарунками.

Після урочистих привітань, для  курсантів провели вікторину зі знань щодо донорства крові та розіграли цінні подарунки від громадської організації ДонорUA.

Національний університет цивільного захисту України.