Налагодження співпраці та обмін досвідом: психологи НУЦЗ України та ЧІПБ завітали до засновників групи мистецького спрямування «Крутий заміс»

25 червня представники секторів психологічного забезпечення, науково педагогічні працівники кафедри психології діяльності в особливих умовах та науковці навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології НУЦЗ України та ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля завітали до засновників групи мистецького спрямування «Крутий заміс» для налагодження майбутньої плідної співпраці та обміну досвідом. Зустріч відбулася в дружній атмосфері з тематики психологічного розвантаження на трьох локаціях. Перша  - це екскурсії до «місць сили» реконструкції історичних пам’яток. Друга - контактний зоопарк, де можна було погодувати тваринок. Третя групова арт-терапія - майстер-клас з гончарного мистецтва. Подібні заходи будуть проходити і надалі.