Підбили підсумки навчальної практики курсантів соціально-психологічного факультету НУЦЗ України

Курсанти-психологи Національного університету цивільного захисту України, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Екстремальна та кризова психологія», завершили проходження навчальної практики у підрозділах ДСНС.

У межах відпрацювання практичних знань, вмінь та навичок, що складають основу професійної діяльності психолога ДСНС, курсанти ознайомилися із формами та змістом роботи практичного працівника психологічної служби.

Основою опанування курсантами обраної професії стало вивчення ролі та місця психолога під час виконання різних видів робіт, а саме: при психологічному супроводі діяльності рятувальників; вивченні соціально-психологічного клімату в підрозділах; організації та здійсненні кризового втручання в межах відновлювального періоду рятувальників.

Психологи Головних управлінь ДСНС оцінили здобуті практичні навички та надали всебічну підтримку курсантам, поділилися з ними новітніми напрацюваннями в галузі надання психологічної допомоги та підтримки всім, хто її потребує.

Національний університет  цивільного захисту України