Ректор НУЦЗУ Володимир Садковий взяв участь у розширеному засіданні Колегії ДСНС за підсумками роботи впродовж 9 місяців 2019 року
11 жовтня в ДСНС відбулося розширене засідання Колегії за підсумками роботи впродовж 9 місяців 2019 року. У засіданні під головуванням керівника Служби Миколи Чечоткіна взяли участь Перший заступник Міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, заступник глави МВС Антон Геращенко, радник Міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк, члени Колегії, представники громадськості, а також керівники самостійних структурних підрозділів апарату, начальники територіальних органів, аварійно-рятувальних підрозділів центрального підпорядкування, вищих навчальних закладів, наукових установ та державних підприємств. Серед них — ректор Національного університету цивільного захисту України Володимир Садковий.
“Якщо брати аналітику по рівню довіри до наших ЦОВВів, то найвищий показник, 64%, відколи ми почали працювати разом, має саме ДСНС. Це і ваша робота, і робота керівництва з організації та вирішенню питань, що виникають. Дуже багато було надзвичайних подій та ситуацій, під час яких ви показали свою спроможність виконувати на професійному рівні усі завдання”, - сказав Сергій Яровий.
Він також зазначив, що наразі проводиться потужна робота щодо формуванню бюджету. “Принципова позиція Глави МВС, це соціальні питання. Зокрема, робота іпотечної програми на пільгових умовах, яка в подальшому буде нарощуватись. Розглядається питання також і по збільшенню заробітної плати та придбання нової техніки, бойового одягу, тощо”, - сказав Сергій Яровий. “З боку Міністерства внутрішніх справ — абсолютна підтримка і бажання допомогти так само, як ви завжди допомагаєте людям”, - додав він.
У свою чергу, Микола Чечоткін зауважив, що Службою ініційовано проведення в третій декаді жовтня семінару, під час якого новопризначеним керівникам ОДА буде доведено алгоритм дій та порядок організації роботи у разі надзвичайних викликів осінньо-зимового періоду.
Антон Геращенко зазначив, що Міністром МВС визначено стратегічну мету — перехід на європейську модель у питанні попередження пожеж, шляхом страхування громадянами свого майна. “Інша стратегічна мета — передача місцевим органам влади, особливо в сільській місцевості, матеріально-технічної бази та навичок для гасіння пожеж”, - сказав він.
Водночас Зорян Шкіряк нагадав, що днями Міністерством внутрішніх справ був підписаний меморандум про закупівлю для ДСНС 9-х літаків вітчизняного виробництва та підкреслив, що в майбутньому ця позитивна тенденція буде лише зростати.
Також під час заходу Перший заступник Голови Служби Олег Мельчуцький прозвітував про результати роботи за 9 місяців. Так, підрозділами Служби здійснено оперативне реагування на 116 надзвичайних ситуацій, а у ході проведення рятувальних та інших невідкладних робіт врятовано життя понад 3 тис. 850 громадянам. Службою також продовжується виконання завдань в районі проведення операції Об’єднаних сил.
“З початку року на Сході країни пожежно-рятувальними підрозділами ліквідовано 5 тис. 110 пожеж під час яких врятовано 121 особу та не допущено знищення вогнем 1 тис. 377 будівель і 20 од. техніки. Аварійно-рятувальними підрозділами надано допомогу місцевим органам влади у відновленні понад 200 житлових будинків, а в пунктах надання допомоги на КПВВ надано допомогу понад 24 тис. 500 особам. Крім того, піротехнічними підрозділами знешкоджено близько 12 тис. вибухонебезпечних предметів та очищено понад 2 тис. 500 га території”, - доповів Олег Мельчуцький.
У ході заходу також були заслухані доповіді про стан організації наглядово-профілактичної діяльності в територіальних органах ДСНС та заходи щодо запобігання корупції.
За результатами Колегії Микола Чечоткін визначив подальші пріоритетні завдання до кінця 2019 року та зауважив, що не бачить підстав для їх невиконання.
Прес-служба НУЦЗУ, за матеріалами офіційного сайту ДСНС України