Вихованки НУЦЗУ взяли участь у ХІІ Регіональному науковому конкурсі молодих учених «Ґендерна політика очима української молоді

11 грудня студентки 1-го курсу факультету пожежної безпеки Ліза Капінос і Ольга Циганкова під керівництвом доцента кафедри соціальних і гуманітраних дисциплін Людмили Гонтаренко, 3-го курсу факультету техногенно-екологічної безпеки спеціалізації "Охорона праці" Дубина Світлана та Юр’єва Анна під науковим керівництвом співробітника кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Богдана Цимбала та 4-го курсу соціально-психологічного факультету Ксенія Вірченко під керівництвом старшого викладача кафедри психології діяльності в особливих умовах Світални Гури взяли участь у фіналі регіонального наукового конкурсу молодих вчених «Ґендерна політика очима української молоді». Всі вихованці НУЦЗУ виступили з доповідями і відзначені дипломами. Серед них - роботи "Жінки українського середньовіччя "Ґендерні аспекти", ІІІ місце посіла Ксенія Вірченко із доповіддю "Ґендерні особливості комунікативних якостей курсантів НУЦЗУ" та робота студентки Юр’євої Анни була визначена в номінації «Найсміливіша тема доповіді»  й отримала заохочувальний подарунок книгу Тамари Марценюк «Чому не варто боятися фемінізму?».

Старший викладач Цимбал Богдан в студентські роки неодноразово брав участь у фіналі  цього конкурсу в 2010 та 2011 році.

Конкурс проводиться за підтримки Харківської обласної державної адміністрації, Харківської міської ради з метою активізації науково-дослідної роботи молоді за напрямом «Ґендерні дослідження». Цього року співорганізатором Конкурсу стала Громадська організація «Харківське жіноче об’єднання «Сфера».

На конкурс подано 78 оригінальних наукових робіт з 15 закладів вищої освіти, в тому числі - 4 студенток Національного університету цивільного захисту України. Роботи оцінювалися провідними експертами/ками ґендерних центрів Харкова, а також запрошеними гостями: д. соц. н., доцентом кафедри філософії та соціально-політичних дисциплін Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка О. Стрельник, д. філос. н., проф., провідним науковим співробітником відділу філософської антропології Інституту філософії імені Г. С. Сковороди НАН України Н. В. Хамітовим, д. філос. н., професором, завідувачем кафедри культурології та філософської антропології Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова С. А. Криловою, старшим викладачем кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки НУЦЗУ, к.т.н. Б.М. Цимбалом та ін.