Представниця НУЦЗ України взяла участь у круглому столі щодо координації взаємодії суб’єктів з питань запобігання та протидії домашньому насильству

06 грудня в адміністрації Київського району у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» відбувся круглий стіл з теми «Координація взаємодії суб’єктів з питань запобігання та протидії домашньому насильству: органів місцевого самоврядування та правоохоронних, юстиції, установ освіти та охорони здоров’я, служб підтримки, громадських організацій, адвокатів, ін.».
У заході взяли участь представники міської ради, правоохоронних органів, пробації, управління юстиції, медицини, освіти та навчальних закладів, громадських організацій, адвокати, співробітники Харківського національного університету внутрішніх справ та провідний фахівець відділу зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю Національного університету цивільного захисту України Вікторія Коленко. Учасники круглого столу обговорили питання з проблем в реалізації державної політики на місцевому рівні, методи їх усунення та мінімізації, а також надання ефективної допомоги постраждалим особам.
Організатор – Комітет у справах сім’ї, молоді та спорту по Київському району.