Очільниця кафедри НУЦЗ України стала учасницею семінару з питань ґендерної політики

1 листопада у Києві відбувся семінар-консультація “Обґрунтування доцільності і можливостей врахування ґендерного компоненту у навчальних закладах сектора безпеки і оборони”. Захід відбувся під головуванням Віце-Прем'єр-Міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе. Активною учасницею семінару стала очільниця ґендерного центру та керівниця кафедри психології діяльності в особливих умовах соціально-психологічного факультету Національного університету цивільного захисту України Ліна Перелигіна.
Учасники семінару-консультації обговорили питання ґендерної рівності та порядку денного “Жінки, мир, безпека” у закладах вищої освіти сектора безпеки та оборони. Національна консультантка ООН Жінки Олена Суслова представила огляд результатів проведених двосторонніх зустрічей з робочими групами навчальних закладів сектора безпеки та оборони, дала оцінку навчальних програм згідно із принципами рівних прав і можливостей для жінок та чоловіків. У свою чергу, учасники семінару висловили свої коментарі та пропозиції від представників робочих груп навчальних закладів сектора безпеки та оборони. У ході обговорення було ухвалено стратегію подальшої спільної діяльності.