ЧЕРЕЗ РІВНІСТЬ ТА ПОРОЗУМІННЯ ДО ЗАХИСТУ І БЕЗПЕКИ

У рамках проекту «Через рівність та порозуміння до захисту і безпеки» за підтримки Харківської обласної державної адміністрації 26 вересня 2018 р.  відбулися змагання з Лазертагу серед команд  дівчат-курсанток закладів вищої освіти сектору безпеки та оборони регіону (Національна академія Національної гвардії України, Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Національний університет цивільного захисту України, Харківський національний університет внутрішніх справ).

Метою проекту є сприяння забезпеченню гендерної рівності у секторі безпеки і оборони України – один із основних пріоритетних напрямів державної політики у сфері євроатлантичної інтеграції відповідно до стандартів та рекомендацій НАТО.

За підсумками змагань можна зробити твердий висновок, що нашім дівчатам достатньо одного тренування для того, щоб відпрацювати стратегію, злагодженість та опанувати нову для себе зброю. Завдяки своїй фізичній формі та злагодженій командній грі, залишивши позаду всі команди та поступившись тільки Національній гвардії, впевнено вибороли ІІ місце у змаганнях.

Вітаємо дівчат за гарним результатом!