До набуття культури безпеки … через Школу Гендерного Волонтерства

Студенти факультету техногенно-екологічної безпеки набуття знань з дисципліни «Культура безпеки» демонстрували не лише під час аудиторних занять за розкладом, а й підтвердили його отриманням сертифікатів

Студенти 2-го курсу факультету техногенно-екологічної безпеки вивчення дисципліни «Культура безпеки», що викладає доцент кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Олена Шароватова, підсилили відвіданням занять Гендерного Відкритого Університету з питань гендерної грамотності та волонтерів пробації.

Зі слів учасниць проекту (Аліна Кузнєцова, 2-ий курс факультету ТЕБ):

«…Эти курсы (занятия,тренинги) не просто полезны для нас, а развивают и наполняют знаниями со всех сторон. На первом занятии нас знакомили, кто такие волонтёры пробации, в чем их суть и зачем они вообще нужны в нашем и так сложном и весьма не идеальном мире. На втором тренинге все прошло даже больше, чем отлично… это дружеская атмосфера, новая терминология и базис знаний, который мы получили... можно громко сказать, что после этих курсов сознание изменилось полностью. Нас ознакомили … как можно приводить двух конфликтующих людей к примирению, разбирали проблемы "трудных подростков", почему же они совершают те глупые для их возраста поступки? Пришли к выводу, что воспитывать надо детей не просто с садика, а воспитывать надо начинать самих родителей.

Скажу лично своё мнение … такие вот курсы, сборы надо проводить как можно чаще, начиная со школы, так дети научатся говорить, высказывать свое мнение. Ведь на таких тренингах не бывает НЕ ПРАВИЛЬНЫХ ответов или НЕ ПРАВИЛЬНЫХ вопросов, все равны, все друг друга слушают, что введет за собой уважение таких же личностей, которые находятся в твоем обществе.

Ходите как можно чаще на такие мероприятия, розвивайтесь… ибо саморазвитие - это неотъемлемая часть нашей с вами жизни….»

Дана подія стала ще одним кроком залучення студентства до Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» після створення агітаційного колажу та відвідання Музею історії жінок, історії жіночого і гендерного руху.

Наступним кроком стане участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Модифікація концепції соціально-педагогічної діяльності та соціальної роботи в Україні у контексті реалізації Цілей сталого розвитку суспільства», присвяченій Всесвітній кампанії «16 днів проти насильства» з метою попередження гендерно-зумовленого насильства, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, недопущення випадків насильства щодо дітей та підлітків, профілактики ейджизму щодо людей похилого віку, інших проявів дискримінації.