Відкрите семінарське заняття з навчального курсу «Психологія сексуальності»

22 вересня доктор психологічних наук, професор кафедри психології діяльності в особливих умовах Національного університету цивільного захисту України Балабанова Л.М. провела відкрите семінарське заняття з курсу «Психологія сексуальності» з теми «Структурно-процесуальна робота з жертвами насилля».
На заході були обговорені питання щодо кризових періодів психосексуального розвитку людини, тілесних технік активізації витіснених почуттів, техніки моделювання проблем, пов’язаних з насиллям для активізації паттернів страху, їх усвідомлення і подальшого опрацювання.
Заняття проводилось зі студентами та курсантами групи ЕКП-16-351. Опрацьовувались тілесні техніки моделювання проблем, пов’язаних із насиллям, надмірним контролем та труднощами висловлювання почуттів.