27 листопада на базі навчальної пожежно-рятувальної частини Національного університету цивільного захисту України відбулися зйомки програми “Ранок на Суспільному” ТРК UA.Суспільне. Героїнею сюжету стала курсантка 4-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил Анастасія Студзінська. Допомогли у зйомках сюжету курсантки 1-го курсу факультету цивільного захисту Діана Воробйова, Анастасія Ванда та Марія Гноєва. Так, дівчата стали учасницями збору за тривогою, в оперативному спорядженні виїхали на імітований виклик та загасили умовну пожежу.
Відеосюжет за участі курсанток університету можна буде переглянути на наступному тижні на ТРК UA.Суспільне. Харків. Дату і час трансляції ефіру буде повідомлено додатково. Слідкуйте за новинами.