Представниці кафедри спеціальної хімії та хімічної технології прийняли участь у міжнародному онлайн-семінарі для жінок з хімічного реагування

23-24 вересня 2021 року  начальник кафедри спеціальної хімії та хімічної технології  Олена Тарахно та доцент кафедри Марина Чиркіна прийняли участь у International online workshop for women in a first responder role to chemical incidents on «Women in a first responder role to chemical incidents». Перший віртуальний міжнародний семінар-практикум був впроваджений за підтримки  Технічного секретаріату Організації з заборони хімічної зброї і Сектору допомоги та захисту. Цей семінар призначений для всіх держав-учасниць Конвенції зі хімічної зброї. Метою семінару є підвищення обізнаності учасників про гендерні проблеми, пов'язані з оперативними питаннями, включаючи гендерні та інші міркування в процедурах реагування та управління надзвичайними ситуаціями. В заході прийняли участь понад 100 учасників з різних агентств, установ, організацій і країн.