Зустріч з інженером дослідно-випробувальної лабораторії Центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС України в Харківській області з курсантами факультету пожежної безпеки

09 жовтня інженер дослідно-випробувальної лабораторії Центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС України в Харківській області Тетяна Оксьом зустрілась із курсантами факультету пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України.

Фахівець розповіла про свій шлях становлення від курсанта НУЦЗУ до  інженер дослідно-випробувальної лабораторії Центру забезпечення діяльності та довела до особового складу інформацію про діяльність практичних підрозділів. Також, зазначила щодо необхідності гарно засвоювати навчальний матеріал.