Фахівчиня (з гендерної рівності) НУЦЗ України провела заняття з курсантами та курсантками факультету пожежної безпеки в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

01 грудня фахівчиня (з гендерної рівності) Національного університету цивільного захисту України Софія Богомазова провела зустріч з курсантами та курсантками факультету пожежної безпеки з теми «1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом» в рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства».

Зустріч була проведена з метою підвищення обізнаності здобувачів вищої освіти з питань поширення ВІЛ-інфекції/СНІДу. Під час заняття обговорювались питання щодо сучасних принципів протидії поширенню ВІЛ-інфекції, напрямків профілактики, забезпечення рівного доступу до медичних та соціальних послуг серед груп населення, що мають підвищений ризик інфікування ВІЛ.