Будь-який учасник освітнього процесу, який став свідком або має серйозну причину вважати, що стався факт порушення, зазначеного в Кодексі академічної доброчесності НУЦЗ України, має право подати офіційну скаргу на ім’я голови Комісії. У цьому випадку голова Комісії не пізніше, ніж через 10 днів після подання скарги оголошує про проведення позачергового засідання, на якому відбувається розгляд скарги. Особа, що подала скаргу, повинна викласти в ній аргументи, які свідчать про порушення академічної доброчесності, та надати відповідні докази (відео-, аудіоматеріали, письмові показання тощо).

Задайте нам питання:
  Скринька звернень та пропозицій
studrada@nuczu.edu.ua

Контактна інформація:

Голова Ради – Тетяна Куценко
Україна, 61023 м. Харків, вул. Алчевських, 52/54; 3 поверх аудиторія 302 "Студентська рада університету".
Ел. пошта: studrada@nuczu.edu.ua