Відповідно законів України «Про звернення громадян», «Про захист персональних даних» та «Про Дисциплінарний статут служби цивільного захисту» подати індивідуальне або колективне звернення чи скаргу можна:

• під час особистого прийому громадян, який проводиться відповідно до затвердженого графіку;
  • шляхом подання їх особисто через відділ адміністративної роботи Університету;
  • із використанням мережі Інтернет (шляхом заповнення форми електронного звернення, розміщеного на офіційному сайті НУЦЗ України);

При виявленні порушень, які не можуть бути усунені керівництвом курсу, факультету, кафедри, звернутися з особистим повідомленням на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Задайте нам питання:
  Скринька звернень та пропозицій
studrada@nuczu.edu.ua

Контактна інформація:

Голова Ради – Тетяна Куценко
Україна, 61023 м. Харків, вул. Алчевських, 52/54; 3 поверх аудиторія 302 "Студентська рада університету".
Ел. пошта: studrada@nuczu.edu.ua