Разова спеціалізована вчена рада ДФ 64.707.043

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 64.707.043 утворена згідно наказу ректора Національного університету цивільного захисту України від 04.09.2023 р. № 197/88 на підставі рішення Вченої ради Національного університету цивільного захисту України (протокол № 13 від 31.08.2023 р.) з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації ПОЛЬОВОГО Павла Вікторовича на здобуття наукового ступеня доктора філософії в галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування» за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування».

Склад разової спеціалізованої вченої ради:

1. Голова ради – ШВЕДУН Вікторія Олександрівна, доктор наук з державного управління, професор, начальник наукового відділу з проблем управління у сфері цивільного захисту навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України;
  2. Рецензент – ДОМБРОВСЬКА Світлана Миколаївна, доктор наук з державного управління, професор, Заслужений працівник освіти начальник навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України;
  3. Рецензент – ХМИРОВ Ігор Михайлович, доктор наук державного управління, доцент, старший науковий співробітник наукового відділу з проблем цивільного захисту та техногенно-екологічної безпеки науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту України.
  4. Офіційний опонент – КАРПЕНКО Олександр Валентинович, доктор наук державного управління, професор, завідувач кафедри національної економіки та публічного управління Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана;
  5. Офіційний опонент – ТРЕБИК Людмила Петрівна кандидат наук з державного управління, доцент, доцент кафедри публічного управління та адміністрування факультету управління та економіки Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова.

Тема дисертації: "Концептуальні засади розвитку цифрових компетентностей кадрів органів публічної влади"

Науковий керівник: МАТВЕЙЧУК Людмила Олександрівна, доктор наук з державного управління, кандидат економічних наук, доцент

Дата та час захисту: 12.10.2023 об 14.00

Місце захисту: м. Харків, вул. Лермонтовська, 28, Національний університет цивільного захисту України, аудиторія №3