Разова спеціалізована вчена рада ДФ 64.707.052

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 64.707.052 утворена згідно наказу Національного університету цивільного захисту України від 22.12.2023 р. № 274 на підставі рішення Вченої ради Національного університету цивільного захисту України (протокол № 4 від 21.12.2023 р.) з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації ІВАНІСОВОЇ Марини Анатоліївни на здобуття наукового ступеня доктора філософії в галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування» за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування».

Склад разової спеціалізованої вченої ради:

1. Голова ради – МАЙСТРО Сергій Вікторович, доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри публічного управління у сфері цивільного захисту навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України;

2. Рецензент – ПОМАЗА-ПОНОМАРЕНКО Аліна Леонідівна, доктор наук державного управління, старший дослідник, начальник наукового відділу з проблем державної безпеки навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України;

3. Рецензент – КРЮКОВ Олексій Ігоревич, доктор наук з державного управління, професор, професор кафедри публічного адміністрування у сфері цивільного захисту навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України;

4. Офіційний опонент – ЩЕПАНСЬКИЙ Едуард Валерійович, доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування, Хмельницького університету управління і права імені Леоніда Юзькова.

5. Офіційний опонент – ПРИЛІПКО Сергій Михайлович, доктор наук з державного управління, доцент, в.о. завідувача кафедри публічного управління, менеджменту інноваційної діяльності та дорадництва Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Тема дисертації: "Механізми публічного управління у сфері екологічної безпеки в Україні"

Науковий керівник: ШВЕДУН Вікторія Олександрівна, доктор наук з державного управління, професор, начальник наукового відділу з проблем управління у сфері цивільного захисту навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України.

Дата та час захисту: 02.02.2024 о 13.00

Місце захисту: м. Харків, вул. Лермонтовська, 28, Національний університет цивільного захисту України, аудиторія №3

Посилання на веб-сайт, де здійснюватиметься трансляція захисту дисертації google meet

Додатки:

Дисертація