2 серпня в Національному університеті цивільного захисту України було проведено чергове засідання ради студентського самоврядування університету.
У ході засідання виступили начальник клубу Мирошниченко Антон та фахівець відділу виховної та соціально-гуманітарної роботи Мінченко Анна у режимі онлайн. Присутні обговорили питання щодо популяризації офіційної сторінки НУЦЗ України в соціальних мережах, сприяння організації волонтерського руху, вирішення питань соціального характеру в університеті, забезпечення виконання здобувачами вищої освіти своїх обов’язків, обговорення привітання з Днем молоді.
Також були обговорені заходи щодо зміцнення дисципліни та якості навчання, культурно-масові, патріотичні та наукові заходи.