Конкурс есе «Роздуми про академічну доброчесність» серед здобувачів вищої освіти

Шановні здобувачі освіти Національного університету цивільного захисту України!

З метою популярізації принципів академічної доброчесності, Група сприяння академічної доброчесності університету та кафедра мовної підготовки, запрошує Вас взяти участь у конкурсі есе «Роздуми про академічну доброчесність».

Основні напрямки конкурсу:

1. Академічне письмо в контексті академічної доброчесності.
  2. Фундаментальні цінності академічної доброчесності.
  3. Академічна доброчесність в українському освітньо-науковому просторі.
  4. Академічна доброчесність: практичний вимір.
  5. Академічна доброчесність: від теорії до практики.

Конкурс проводиться вдруге в 2024 році і передбачає три етапи:

Відбірковий етап. Проводиться на факультетах (навчально-виробничому центрі) і передбачає відбір кращих 5 робіт.

Основний етап. Передбачає розгляд та оцінювання організаційним комітетом конкурсних робіт, відібраних на факультетах (навчально-виробничому центрі).

Фінальний етап. Оголошення переможців.

Здобувачі освіти до 25 квітня 2024 р. повинні передати свої конкурсні роботи гарантам освітніх програм для попереднього розгляду і відбору 5 найкращих робіт. Після чого не пізніше 30 квітня 2024 року конкурсні роботи, відібрані на факультеті (навчально-виробничому центрі), передаються на розгляд організаційного комітету на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Оголошення переможців відбудеться до 01 червня 2024 року.

Нижче можна ознайомитись з вимогами до написання есе та методичними рекомендаціями щодо проведення Конкурсу.

Якщо виникли запитання телефонуйте 0503647382 (Цимбал Богдан Михайлович – Керівник Групи сприяння академічної доброчесності університету, доцент кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки) та 0979786739 (Лептуга Лептуга Олена Костянтинівна завідувач кафедри мовної підготовки).

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ЕСЕ ТА ЗАПОВНЕННЯ РЕЄСТРАЦІЙНОЇ КАРТКИ УЧАСНИКА КОНКУРСУ

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС