Разова cпеціалізована вчена рада ДФ 64.707.036

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 64.707.036 утворена згідно наказу ректора Національного університету цивільного захисту України від 01.06.2023 р. № 99 на підставі рішення Вченої ради Національного університету цивільного захисту України  (протокол № 10 від 17.05.2023 р.) з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації МАКАРОВА Євгена Олексійовича на здобуття наукового ступеня доктора філософії в галузі знань 18 «Виробництво та технології» за спеціальністю 183 «Технології захисту навколишнього середовища».

Склад разової спеціалізованої вченої ради:

1. Голова ради – ПОНОМАРЕНКО Роман Володимирович, доктор технічних наук, професор, начальник факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України.
  2. Рецензент – КОНДРАТЕНКО Олександр Миколайович, доктор технічних наук, доцент, професор кафедри прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища Національного університету цивільного захисту України.
  3. Рецензент – ДУШКІН Станіслав Сергійович, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища Національного університету цивільного захисту України.
  4. Офіційний опонент – БУЦ Юрій Васильович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри загальної та регіональної географії Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.
  5. Офіційний опонент – БЕЗСОННИЙ Віталій Леонідович, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри готельного і ресторанного бізнесу Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.

Тема дисертації: Підвищення екологічної безпеки процесу очистки стічних вод молокопереробних підприємств.

Науковий керівник: АНДРОНОВ Володимир Анатолійович, Заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, проректор з наукової роботи – начальник науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту України.

Дата та час захисту: 07:07:2023 11:00

Місце захисту

м. Харків, вул. Чернишевська, 94, Національний університет цивільного захисту України, аудиторія №432

Посилання на веб-сайт, де здійснюватиметься трансляція захисту дисертації google meet ( https://meet.google.com/huy-abbf-xoq )