Разова cпеціалізована вчена рада ДФ 64.707.045

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 64.707.045 утворена згідно наказу ректора Національного університету цивільного захисту України від 14.09.2023 р. № 208 на підставі рішення Вченої ради Національного університету цивільного захисту України  (протокол № 13 від 31.08.2023 р.) з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації ПЛАТОНОВА Владислава Максимовича на здобуття наукового ступеня доктора філософії в галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю 053 «Психологія».

Склад разової спеціалізованої вченої ради:

1. Голова разової спеціалізованої ради – ТІМЧЕНКО Олександр Володимирович, доктор психологічних наук, професор, головний науковий співробітник навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту України.
  2. Рецензент – ПЕРЕЛИГІНА Ліна Анатоліївна, доктор біологічних наук, професор, професорка кафедри психології діяльності в особливих умовах соціально-психологічного факультету Національного університету цивільного захисту України.
  3. Рецензент – СВІТЛИЧНА Наталія Олександрівна, кандидат психологічних наук, доцент, доцентка кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки факультету цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України.
  4. Офіційний опонент – ПРИХОДЬКО Ігор Іванович, доктор психологічних наук, професор, начальник науково-дослідного центру службово-бойової діяльності Національної гвардії України Національної академії Національної гвардії України.
  5. Офіційний опонент – БОРИСЮК Ольга Миколаївна, кандидат психологічних наук, доцент, доцентка кафедри теоретичної психології Інституту управління, психології та безпеки Львівського державного університету внутрішніх справ.

Тема дисертації: Професіографічний аналіз діяльності фахівців піротехнічних підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Науковий керівник: ОНІЩЕНКО Наталія Вікторівна, доктор психологічних наук, професор, начальник кафедри психології діяльності в особливих умовах Національного університету цивільного захисту України.

Дата та місце захисту: 8.11.2023 року в Національному університеті
цивільного захисту України, місто Харків, вулиця Чернишевська, 94, аудиторія
432 «Зал нарад» в 10.00.

Посилання на веб-сайт, де здійснюватиметься трансляція захисту дисертації  (http://meet.google.com/gyq-gdtw-zyq)