Внутрішній (та зовнішній) сайт  ― наука  ― спеціалізовані вчені ради  ― 261 «Пожежна безпека» ― Разова спеціалізована вчена рада ДФ 64.707.049

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 64.707.049 утворена згідно наказу Національного університету цивільного захисту України від 08.12.2023 р. № 264 на підставі рішення Вченої ради Національного університету цивільного захисту України (протокол № 3 від 29.11.2023 р.) з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації ЧЕБОТАРЬОВОЇ Олени Миколаївни на здобуття наукового ступеня доктора філософії в галузі знань 26 «Цивільна безпека»  за спеціальністю 261 «Пожежна безпека».

Склад разової спеціалізованої вченої ради:

1. Голова – КУСТОВ Максим Володимирович, доктор технічних наук, доцент, начальник наукового відділу з проблем цивільного захисту та техногенно-екологічної безпеки науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту України.
  2. Рецензент – КІРЄЄВ Олександр Олександрович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри спеціальної хімії та хімічної технології факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України.
  3. Рецензент – ГРИГОРЕНКО Олександр Миколайович, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри пожежної і техногенної безпеки об'єктів та технологій факультету пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України.
  4. Офіційний опонент – ДАНЧЕНКО Юлія Михайлівна, доктор технічних наук, професор, професор кафедри фундаментальних дисциплін Національної академії національної гвардії України.
  5. Офіційний опонент – ЛАВРЕНЮК Олена Іванівна, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри фізики та хімії горіння навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Тема дисертації: Вогнестійкі покриття по текстильних матеріалах на основі гібридних гелів SiO2.

Науковий керівник: СКОРОДУМОВА Ольга Борисівна, доктор технічних наук, професор, професор кафедри спеціальної хімії та хімічної технології факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України.

Дата та місце захисту: 31.01.2024 року o 14.30

Посилання на веб-сайт, де здійснюватиметься трансляція захисту дисертації zoom https://us04web.zoom.us/j/71396354183?pwd=qWXR4si4aEQ8MOaGAy4TlnGRjLotR0.1

Додатки:

Дисертація КЕП
Протокол КЕП

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації

Рецензія

Рецензія